Poca informació en la venda de productes per a aprimar i evitar la caiguda del cabell

10 de abril de 2012

Article traduït per un sistema de traducció automàtica. Més informació, aquí.

La nostra imatge ens preocupa. Mirar-se al mirall i tractar de sentir-se sempre més jove i maco és un sentiment a l’ordre del dia. Per a aconseguir-lo, molts recorren a productes que en teoria, pretenen millorar alguns d’aquests suposats defectes. En la majoria d’ocasions, són solucions de fàcil accés perquè es poden trobar en farmàcies i parafarmàcies.

EROSKI CONSUMER va voler comprovar la informació que s’ofereix i quin tipus d’articles es recomanen en aquests establiments davant dues clàssiques preocupacions: aprimar i evitar la caiguda del cabell. Entre febrer i març es van visitar un total de 125 farmàcies i parafarmàcies en 18 ciutats: la Corunya, Alacant, Barcelona, Bilbao, Còrdova, Granada, Logronyo, Madrid, Màlaga, Múrcia, Oviedo, Pamplona, Sant Sebastià, Sevilla, València, Valladolid, Vitòria i Saragossa. En cada establiment, es van realitzar dues proves: d’una banda, una dona demanava un tractament per a baixar uns quilos amb rapidesa i per un altre, un home feia el propi per a frenar la caiguda del cabell que notava des de mesos enrere.

Com a conclusió, s’ha comprovat la facilitat amb la qual es pot accedir a diferents tractaments relacionats amb la caiguda del cabell i la pèrdua de pes en les farmàcies i parafarmàcies. No obstant això, el preocupant és que el personal d’aquests establiments no realitza un estudi global de la situació del client, alguna cosa que ajuda a determinar exactament les causes que influeixen en tots dos problemes. De manera que pot ocórrer que el tractament no s’adeqüi al problema real del client i els resultats no apareguin. Així, a vegades s’aconsellen tractaments dels quals no s’ofereix informació detallada: ni sobre la composició dels productes ni els seus possibles efectes secundaris i reaccions al·lèrgiques.

Baixar aquests kilitos

Les preocupacions pel pes tenen nom de dona. Segons els experts, el 85% de les persones que es posen en mans d’un nutricionista per a aprimar són dones. Baixar de pes quan la situació personal i l’estat de salut l’exigeixen és un bon objectiu. Quan es vol aprimar, el més encertat és acudir a un metge especialista perquè realitzi un diagnòstic exacte del cas i determini una solució. Però, durant les visites d’EROSKI CONSUMER a les 125 farmàcies i parafarmàcies, només en un 12% dels establiments analitzats van preguntar a la dona que volia baixar uns quilos de manera ràpida si abans d’acudir a la farmàcia o parafarmàcia havia visitat a un metge (va ocórrer en tots els locals visitats a Còrdova) i només en una de cada tres ocasions van recomanar acudir a la consulta d’un metge o dietista.

Portar una alimentació sana i fer exercici són les veritables solucions contra els quilos de més. Per això, EROSKI CONSUMER va voler saber si en les visites realitzades es recomanaven una sèrie de pautes saludables: en més de la meitat de les visites van aconsellar practicar exercici a la setmana i en la majoria també van recomanar portar una dieta saludable i sense excessos.

Poca informació

Es va comprovar l’escassa informació que les farmàcies i parafarmàcies recopilen de l’usuari per a aconsellar-li un tractament. El personal d’aquests establiments ha d’assessorar i aconsellar en qualsevol matèria relacionada amb la salut proporcionant informació veraç, científica i avaluada de cada producte.

Abans d’oferir un producte per a aprimar, el primer pas hauria de ser realitzar un correcte diagnòstic de la situació del client, avaluar el seu Índex de Massa Corporal (IMC), com a referència objectiva més utilitzada per a determinar on se situa el llindar del sobrepès i l’obesitat, i també pels seus hàbits dietètics i de vida.

Malgrat la teoria, en la pràctica es va comprovar que només en un 7% de les visites realitzades s’interessava per l’Índex de Massa Corporal (IMC) abans de recomanar un tractament i en pràcticament cap mesuraven o pesaven a la persona en qüestió, únicament va ocórrer en una farmàcia de la capital biscaïna. Això sí, en vuit establiments (cinc farmàcies i tres parafarmàcies) de la Corunya, Granada, Logronyo, Múrcia, Valladolid i Vitòria comptaven amb els serveis d’una nutricionista que passava consulta una vegada per setmana, previ pagament.

Sobre els hàbits dietètics, només en una de cada tres ocasions preguntaven per la mena d’aliments que menjava el suposat client i en una de cada quatre si picava entre hores o ingeria aliments rics en greixos. A més, únicament en una de cada set visites s’interessaven per la freqüència amb la qual menjava els diferents grups d’aliments i ingeria aigua. Finalment, una de cada deu vegades, preguntava si el suposat client prenia begudes ensucrades.

Evitar la caiguda del cabell

El cabell té un gran pes estètic i especialment, la seva absència. D’això són molt conscients els homes: prop de la meitat de la població masculina pateix calvicie.

En el mercat, hi ha multitud de productes que asseguren ajudar a reduir la caiguda del cabell o a millorar la salut capil·lar. En aquest sentit, EROSKI CONSUMER es va acostar a 125 farmàcies i parafarmàcies en les quals un suposat client (sempre un home) es feia passar per algú preocupat perquè en els últims mesos notava que perdia pèl. La intenció era conèixer quin tipus de tractaments oferien, així com la informació que sol·licitaven els dependents per a fer el seu diagnòstic.

El més encertat en aquests casos és acudir a un dermatòleg perquè realitzi una anàlisi minuciosa del cabell i cuir cabellut, i esbrini les causes de la pèrdua. Malgrat la. recomanació de l’Acadèmia Espanyola de Dermatologia

Diagnosticar sense conèixer la causa

Abans d’oferir un tractament, el primer és realitzar un correcte diagnòstic de la situació del client avaluant des de fa quant temps nota aquesta pèrdua de pèl, si ho nota diferent (més fràgil, feble, amb caspa?), si hi ha antecedents familiars de calvicie o alopècia, quins són els seus hàbits de vida i d’alimentació o si es troba actualment en situacions de nerviosisme, malaltia o pateix problemes de somni.

En la pràctica, no arriben a quatre de cada deu establiments on es va preguntar al suposat client des de feia quant notava una major pèrdua de cabell abans de recomanar-li cap tractament. Tan sols el van fer en 46 centres: set a Bilbao, els sis visitats a Còrdova, cinc a Sevilla, quatre de la Corunya, Màlaga i València respectivament; tres a Logronyo, Valladolid i Saragossa, respectivament; dos de Barcelona i de Sant Sebastià i un de Madrid, Oviedo i Pamplona, respectivament.

És fonamental saber que l’alopècia pot tenir diverses causes: genètica, tractaments de quimioteràpia o altres malalties, i altres relacionades amb situacions d’estrès, depressió o estats de carència de minerals o vitamines. Per tant, abans de tractar el problema és primordial determinar la seva causa. En la recerca, es va comprovar que en un 90% de les visites realitzades no es va preguntar al tècnic de la revista si prenia alguna medicació; només en dos de cada deu ocasions s’interessaven per antecedents familiars d’alopècia; i únicament en una mica més d’una de cada tres ocasions, el dependent preguntava per alguna situació de tensió o nerviosisme com a principal causa d’una pèrdua de cabell.

Productes per a aprimar: resum de les visites a les 125 farmàcies i parafarmàcies
CiutatPregunta pels hàbits alimentosos(1)Pregunta pels hàbits de vida(2)Informen espontàniament dels possibles efectes secundaris del producte
la Corunya40,0%16,0%40,0%
Alacant12,5%10,0%33,3%
Barcelona0,0%6,7%8,3%
Bilbao3,1%0,0%12,5%
Còrdova54,2%66,7%100,0%
Granada0,0%0,0%0,0%
Logronyo20,0%52,0%20,0%
Madrid29,2%30,0%33,3%
Màlaga3,1%10,0%50,0%
Múrcia15,6%15,0%0,0%
Oviedo5,0%4,0%0,0%
Pamplona30,0%0,0%0,0%
Sant Sebastià40,0%12,0%0,0%
Sevilla28,1%32,5%50,0%
València37,5%27,5%12,5%
Valladolid16,7%6,7%0,0%
Vitòria25,0%12,0%40,0%
Saragossa6,3%5,0%12,5%
Total 19,2% 17,1% 23,2%

(1) Pregunta pels hàbits alimentosos: En cada visita, els tècnics d’EROSKI CONSUMER van comprovar si els dependents de les farmàcies o parafarmàcies s’interessaven per aspectes com la mena d’aliments que menja, la freqüència de consum de verdura, carn, peix, etc.; quants menjars fa al dia i quanta aigua beu diàriament.

(2) Pregunta pels hàbits de vida: a més, van comprovar si preguntaven sobre els seus costums en el dia a dia: si fuma, fa exercici, ha seguit alguna dieta, alguna vegada ha comprat productes aprimadors i si ha visitat anteriorment al metge.

Evitar la caiguda del cabell: resum de les visites a les 125 farmàcies i parafarmàcies

Ciutat

Pregunta pels símptomes(1)Pregunta per l’estat salut(2)Informen espontàniament dels possibles efectes secundaris del producte
la Corunya60,0%20,0%60,0%
Alacant0,0%5,6%0,0%
Barcelona6,3%11,1%0,0%
Bilbao46,9%4,2%0,0%
Còrdova50,0%27,8%100,0%
Granada0,0%0,0%0,0%
Logronyo25,0%46,7%0,0%
Madrid8,3%6,9%8,3%
Màlaga40,6%16,7%0,0%
Múrcia6,3%4,2%12,5%
Oviedo10,0%13,3%0,0%
Pamplona30,0%16,7%0,0%
Sant Sebastià15,0%20,0%0,0%
Sevilla71,9%35,4%50,0%
València25,0%25,0%25,0%
Valladolid29,2%0,0%16,7%
Vitòria15,0%6,7%0,0%
Saragossa18,8%20,8%37,5%
Total 24,8% 15,1% 16,8%

(1) Pregunta pels símptomes: En cada visita, els tècnics d’EROSKI CONSUMER van comprovar si els dependents de les farmàcies o parafarmàcies preguntaven des de fa quant temps fa que perd pèl, en quina quantitat, en quina zona del cap nota que li cau més i si té antecedents familiars de calvicie o alopècia.

(2) Pregunta per estat de salut: A més, es comprovava si està prenent alguna medicació, si porta una dieta equilibrada, si sofreix situacions de tensió o estrès, si pateix alguna malaltia, si nota falta de somni i si ha visitat ja al dermatòleg.

Veure l’informe complet

Miniatura de la portada impresa de revista d'Abril 2012