Pouca información na venda de produtos para adelgazar e evitar a caída do cabelo

10 de Abril de 2012

Artigo traducido por un sistema de tradución automática. Máis información aquí.

A nosa imaxe preocúpanos. Mirarse ao espello e tratar de sentirse sempre máis novo e guapo é un sentimento á orde do día. Para conseguilo, moitos recorren a produtos que en teoría, pretenden mellorar algúns deses supostos defectos. Na maioría de ocasións, son solucións de fácil acceso porque se poden atopar en farmacias e parafarmacias.

EROSKI CONSUMER quixo comprobar a información que se ofrece e que tipo de artigos recoméndanse nestes establecementos ante dúas clásicas preocupacións: adelgazar e evitar a caída do cabelo. Entre febreiro e marzo visitáronse un total de 125 farmacias e parafarmacias en 18 cidades: A Coruña, Alacante, Barcelona, Bilbao, Córdoba, Selecta, Logroño, Madrid, Málaga, Murcia, Oviedo, Pamplona, San Sebastián, Sevilla, Valencia, Valladolid, Vitoria e Zaragoza. En cada establecemento, realizáronse dúas probas: por unha banda, unha muller pedía un tratamento para baixar uns quilos con rapidez e por outro, un home facía o propio para frear a caída do cabelo que notaba desde meses atrás.

Como conclusión, comprobouse a facilidade coa que se pode acceder a distintos tratamentos relacionados coa caída do cabelo e a perda de peso nas farmacias e parafarmacias. Con todo, o preocupante é que o persoal destes establecementos non realiza un estudo global da situación do cliente, algo que axuda a determinar exactamente as causas que inflúen en ambos os problemas. De modo que pode ocorrer que o tratamento non se adecue ao problema real do cliente e os resultados non aparezan. Así, en ocasións aconséllanse tratamentos dos que non se ofrece información detallada: nin sobre a composición dos produtos nin os seus posibles efectos secundarios e reaccións alérxicas.

Baixar eses kilitos

As preocupacións polo peso teñen nome de muller. Segundo os expertos, o 85% das persoas que se pon en mans dun nutricionista para adelgazar son mulleres. Baixar de peso cando a situación persoal e o estado de saúde esíxeno é un bo obxectivo. Cando se quere adelgazar, o máis acertado é acudir a un médico especialista para que realice un diagnóstico exacto do caso e determine unha solución. Pero, durante as visitas de EROSKI CONSUMER ás 125 farmacias e parafarmacias, só nun 12% dos establecementos analizados preguntaron á muller que quería baixar uns quilos de forma rápida se antes de acudir á farmacia ou parafarmacia visitara a un médico (ocorreu en todos os locais visitados en Córdoba) e só nunha de cada tres ocasións recomendaron acudir á consulta dun médico ou dietista.

Levar unha alimentación sa e facer exercicio son as verdadeiras solucións contra os quilos de máis. Por iso, EROSKI CONSUMER quixo saber si nas visitas realizadas recomendábanse unha serie de pautas saudables: en máis da metade das visitas aconsellaron practicar exercicio á semana e na maioría tamén recomendaron levar unha dieta saudable e sen excesos.

Pouca información

Comprobouse a escasa información que as farmacias e parafarmacias recompilan do usuario para aconsellarlle un tratamento. O persoal destes establecementos debe asesorar e aconsellar en calquera materia relacionada coa saúde proporcionando información veraz, científica e avaliada de cada produto.

Antes de ofrecer un produto para adelgazar, o primeiro paso debería ser realizar un correcto diagnóstico da situación do cliente, avaliar o seu Índice de Masa Corporal (IMC), como referencia obxectiva máis utilizada para determinar onde se sitúa o limiar do sobrepeso e a obesidade, e tamén polos seus hábitos dietéticos e de vida.

A pesar da teoría, na práctica comprobouse que só nun 7% das visitas realizadas interesábase polo Índice de Masa Corporal (IMC) antes de recomendar un tratamento e en practicamente ningunha medían ou pesaban á persoa en cuestión, unicamente ocorreu nunha farmacia da capital biscaíña. Iso si, en oito establecementos (cinco farmacias e tres parafarmacias) da Coruña, Selecta, Logroño, Murcia, Valladolid e Vitoria contaban cos servizos dunha nutricionista que pasaba consulta unha vez por semana, previo pago.

Sobre os hábitos dietéticos, só nunha de cada tres ocasións preguntaban polo tipo de alimentos que comía o suposto cliente e nunha de cada catro se picaba entre horas ou inxería alimentos ricos en graxas. Ademais, unicamente nunha de cada sete visitas interesábanse pola frecuencia coa que comía os diferentes grupos de alimentos e inxería auga. Por último, unha de cada dez veces, preguntaba si o suposto cliente tomaba bebidas azucaradas.

Evitar a caída do cabelo

O cabelo ten un gran peso estético e en especial, a súa ausencia. Diso son moi conscientes os homes: preto da metade da poboación masculina padece calvicie.

No mercado, hai multitude de produtos que aseguran axudar a reducir a caída do cabelo ou a mellorar a saúde capilar. Neste sentido, EROSKI CONSUMER achegouse a 125 farmacias e parafarmacias nas que un suposto cliente (sempre un home) facíase pasar por alguén preocupado porque nos últimos meses notaba que perdía pelo. A intención era coñecer que tipo de tratamentos ofrecían, así como a información que solicitaban os dependentes para facer o seu diagnóstico.

O máis acertado nestes casos é acudir a un dermatólogo para que realice unha análise minuciosa do cabelo e coiro cabeludo, e pescude as causas da perda. A pesar da recomendación da Academia Española de Dermatoloxía

Diagnosticar sen coñecer a causa

Antes de ofrecer un tratamento, o primeiro é realizar un correcto diagnóstico da situación do cliente avaliando desde hai canto tempo nota esa perda de pelo, se o nota diferente (máis fráxil, débil, con caspa?), se hai antecedentes familiares de calvicie ou alopecia, cales son os seus hábitos de vida e de alimentación ou si atópase actualmente en situacións de nerviosismo, enfermidade ou padece problemas de soño.

Na práctica, non chegan a catro de cada dez establecementos onde se preguntou ao suposto cliente desde facía canto notaba unha maior perda de cabelo antes de recomendarlle ningún tratamento. Tan só fixérono en 46 centros: sete en Bilbao, o seis visitados en Córdoba, cinco en Sevilla, catro da Coruña, Málaga e Valencia respectivamente; tres en Logroño, Valladolid e Zaragoza, respectivamente; dous de Barcelona e de San Sebastián e un de Madrid, Oviedo e Pamplona, respectivamente.

É fundamental saber que a alopecia pode ter varias causas: xenética, tratamentos de quimioterapia ou outras enfermidades, e outras relacionadas con situacións de tensións, depresión ou estados carenciales de minerais ou vitaminas. Por tanto, antes de tratar o problema é primordial determinar a súa causa. Na investigación, comprobouse que nun 90% das visitas realizadas non se preguntou ao técnico da revista se tomaba algunha medicación; só en dous de cada dez ocasións interesábanse por antecedentes familiares de alopecia; e unicamente en algo máis dunha de cada tres ocasións, o dependente preguntaba por algunha situación de tensión ou nerviosismo como principal causa dunha perda de cabelo.

Produtos para adelgazar: resumo das visitas ás 125 farmacias e parafarmacias
CidadePregunta polos hábitos alimenticios(1)Pregunta polos hábitos de vida(2)Informan espontaneamente dos posibles efectos secundarios do produto
A Coruña40,0%16,0%40,0%
Alacante12,5%10,0%33,3%
Barcelona0,0%6,7%8,3%
Bilbao3,1%0,0%12,5%
Córdoba54,2%66,7%100,0%
Granada0,0%0,0%0,0%
Logroño20,0%52,0%20,0%
Madrid29,2%30,0%33,3%
Málaga3,1%10,0%50,0%
Murcia15,6%15,0%0,0%
Oviedo5,0%4,0%0,0%
Pamplona30,0%0,0%0,0%
San Sebastián40,0%12,0%0,0%
Sevilla28,1%32,5%50,0%
Valencia37,5%27,5%12,5%
Valladolid16,7%6,7%0,0%
Vitoria25,0%12,0%40,0%
Zaragoza6,3%5,0%12,5%
Total 19,2% 17,1% 23,2%

(1) Pregunta polos hábitos alimenticios: En cada visita, os técnicos de EROSKI CONSUMER comprobaron si os dependentes das farmacias ou parafarmacias interesábanse por aspectos como o tipo de alimentos que come, a frecuencia de consumo de verdura, carne, peixe, etc.; cantas comidas fai ao día e canta auga bebe a diario.

(2) Pregunta polos hábitos de vida: ademais, comprobaron si preguntaban sobre os seus costumes no día a día: se fuma, fai exercicio, seguiu algunha dieta, algunha vez comprou produtos adelgazantes e si visitou anteriormente ao médico.

Evitar a caída do cabelo: resumo das visitas ás 125 farmacias e parafarmacias

Cidade

Pregunta polos síntomas(1)Pregunta polo estado saúde(2)Informan espontaneamente dos posibles efectos secundarios do produto
A Coruña60,0%20,0%60,0%
Alacante0,0%5,6%0,0%
Barcelona6,3%11,1%0,0%
Bilbao46,9%4,2%0,0%
Córdoba50,0%27,8%100,0%
Granada0,0%0,0%0,0%
Logroño25,0%46,7%0,0%
Madrid8,3%6,9%8,3%
Málaga40,6%16,7%0,0%
Murcia6,3%4,2%12,5%
Oviedo10,0%13,3%0,0%
Pamplona30,0%16,7%0,0%
San Sebastián15,0%20,0%0,0%
Sevilla71,9%35,4%50,0%
Valencia25,0%25,0%25,0%
Valladolid29,2%0,0%16,7%
Vitoria15,0%6,7%0,0%
Zaragoza18,8%20,8%37,5%
Total 24,8% 15,1% 16,8%

(1) Pregunta polos síntomas: En cada visita, os técnicos de EROSKI CONSUMER comprobaron si os dependentes das farmacias ou parafarmacias preguntaban desde hai canto tempo fai que perde pelo, en que cantidade, en que zona da cabeza nota que se lle cae máis e si ten antecedentes familiares de calvicie ou alopecia.

(2) Pregunta por estado de saúde: Ademais, comprobábase si está a tomar algunha medicación, se leva unha dieta equilibrada, se sofre situacións de tensión ou tensión, se padece algunha enfermidade, se nota falta de soño e si visitou xa ao dermatólogo.

Ver o informe completo

Miniatura da portada impresa de revista de Abril 2012